منوی دسته بندی

مرجع قیمت گذاری تعمیر صندلی اداری در تهران و شهرستان ها

مرجع قیمت تعمیرات صندلی اداری در محل

قیمت تعمیر صندلی اداری در تهران و شهرستان ها به عوامل گوناگونی بستگی دارد،عرف و مرجع قیمت گذاری تعمیر صندلی در تهران، خیابان حافظ هستش و در این مطلب نوین فیکس قصد دارد شما را با قیمت های تعویض روکش، جک و چرخ صندلی اداری آشنا و آگاه کند که برآورد درستی از هزینه ی تعمیر صندلی اداری خود داشته باشید تا سود جویان این حوزه از شما سوء استفاده به نفع جیب خودشان نکنند و مهم تر از همه قطعه فیک و چینی درجه 3 را به جای قطعات اورجینال و با کیفیت به  شما به فروش نرسانند اما باید به کجا اعتماد کرد، به چه متخصص و چه شرکتی تعمیرات خودمان را بسپاریم در ادامه اطلاعات مفیدی به شما می دهیم تا بهترین انتخاب را بین خدمات دهندگان داشته باشید.

قیمت گذاری و اجرت تعمیر صندلی و قرارداد نویسی با کارفرما

تعمیر کاران صندلی قیمت و اجرتشان به چه عواملی بستگی دارد

قیمت تعمیر صندلی اداری به میزان خرابی قطعه معیوب و یا نیاز داشتن به تعویض آن قطعه بستگی دارد اگر برای شما استعلام قیمت از شرکت های مختلف اهمیت بالایی دارد بهتراست لیست قیمت موجود در سایت های تعمیر صندلی را با هم مقایسه،بهترین  قیمت  و صد البته بهترین کیفیت قطعات مصرفی آن شرکت که با سابقه کاری آن برند و شرکت مربوطه مشخص می شود بهترین خدمات را دریافت کنید تا به دردسر در تعمیرات تجهیزات محل کار خود نیفتید تا با خیالی آسوده از صندلی تازه تعمیر شده خود بهترین کارکرد را بگیرید تا به مشغله های کاری خودتان بپردازید.

خدمات ارائه شده در تعمیرات صندلی اداری نوین فیکس

 • تعویض چرخ
 • تعویض پایه
 • تعیوض جک
 • تعویض مکانیزم
 • تعویض روکش وفوم
 • تعویض کلاف
خرابی در تعمیر صندلی و بیشترین مشکلات در تعمیر صندلی

بیشترین خرابی و مشکلات اساسی صندلی اداری که به آن ها بر می خوریم

قیمت تعمیر صندلی اداری در بازار به صرفه تر از خرید یک صندلی اداری نو هستش چون گران ترین قطعه بکار رفته در هر صندلی اداری مکانیزم صندلی هستش که قیمت تقریبی بین 250 تا 450 و در برخی صندلی های مدیریتی گران قیمت تا 800 هزار تومان هم قیمت گذاری در تعمیر صندلی می شود، در تعویض روکش صندلی هر چه صندلی بزرگ تر و گرون قیمت تر باشد، پارچه و چرم مصرفی بیشتری در آن به کار برده شود قطعا هزینه بیشتری برای رویه کوبی و تعویض روکش صندلی از شما گرفته می شود اما اغلب مشکلات صندلی اداری به شکستگی چرخ صندلی،پایین آمدن جک هنگام نشستن روی صندلی یا پارگی و ساییدگی چرم صندلی هستش که تمامی این مشکلات را نوین فیکس به آسانی در محل کار و منزل برای شما حل و در اسرع وقت به شما تحویل می دهد.

ماهر ترین تعمیر کاران صندلی اداری

تعمیرات صندلی خود را به بهترین تکنسین ها بسپارید!

در این اوضاع اقتصادی بهترین گزینه بین تعمیر و خرید یک صندلی نو تعمیر کردن همین صندلی خودمان هست چرا؟ چون که با 10 الی 30 در صد قیمت یک صندلی نو می توانیم صندلی خودمان را به اصطلاح خودمانی نو و نوار کنیم حتی برای شرکت ها و ارگان های بزرگ هم دیگر به صرفه نیست و بودجه لازم برای خرید تعداد بالای صندلی را ندارند و برای آن ها هم به صرفه هست که صندلی هایشان را تعمیر و باسازی کنند، اما به هنگام تعمیر صندلی باید توجه کرد تا یک فرد یا شرکت با سابقه کاری بالا برای تعمیرات پیدا کرد که بهترین کیفیت و خدمات را به ما بدهند همچنین ارائه اصلی بودن قطعات استفاده شده در تعمیرات ، قید شدن آن در فاکتور و داشتن گارانتی معتبر از الزامات گرفتن یک خدمات عالی و با کیفیت هست.

قبل و بعد رویه کوبی چرم صندلی اداری

محاسبه ی قیمت قطعات و رویه کوبی صندلی اداری

مرکز فروش قطعات صندلی اداری در تهران واقع در اسلامشهر تهران هستش و تعمیرات صندلی اداری در خیابان حافظ، اما چه عواملی روی قیمت تاثیر گذار هست؟ آیا قبل از تعمیر می توان از قیمت تعمیرات آگاه بود؟ چرا قیمت های شرکت های مختلف با هم فرق دارد؟ و…

در ادامه به این سوالات پاسخ می دهیم

قیمت تعمیرات کاملا به میزان خرابی و قطعات معیوب و نوع قطعه بستگی دارد در ابتدا باید بگوییم که صندلی از 8 الی 10 قطعه اصلی ساخته شده است که می توان در آن از قطعات بی کیفیت و فیک استفاده کرد و یا میتوان از قطعات اورجینال و با کیفیت استفاده کرد که کیفیت و خروجی کار یک صندلی با دوام بالا می شود که ارگونومی و سال های سال برای ما کار می کند و به بدن و سلامتی ما آسیب نمی رساند.

در تعمیرات هم به همین صورت هست به جای چرخ ژله ای می توان از چرخ طرح ژله ای و چرخ استخونی و در پایه ها از ورق هایی با ضخامت کمتر استفاده و در جک ها از جک های چینی در جه 3 و بی کیفیت و غیره استفاده کرد که عمر کوتاهی دارند و شما رو دوباره به دردسر تعمیرات صندلی اداری می اندازند، قیمت قطعات صندلی اداری بستگی به نوع به کار رفته در صندلی شما، نوع و برندی که شما می خواهید استفاده کنید،متفاوت است.از آن جایی که می دانید قیمت هر قطعه بستگی به نوع،کیفیت و سازنده آن فرق میکند و شما می توانید با مراجعه به صفحه تعمیر صندلی اداری درمحل،نوین فیکس لیست قیمت تمامی قطعات صندلی را مشاهده و یا با شماره های ما در تماس باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

تعمیر کدام صندلی بیشترین دردسر را دارد و معمولا در صندلی خراب می شود

تعمیر کدام قطعه بیشترین درخواست را دارد

در هر فضای کاری و اداری معمولا از میز و صندلی استفاده می شود مخصوصا در شرکت ها و ارگان های خصوصی و دولتی و بر اثر استفاده مدام درطول روز آسیب می بینند و به مرور زمان نیاز به تعمیر پیدا می کنند. بعضی از قطعات در معرض خرابی بیشتری قرار دارند که در زیر به آن ها اشاره شده است:

 • شکستن چرخ ها بر اثر تحمل نکردن وزن
 • روان نبودن چرخ ها به دلیل گیر کردن پرز و مو
 • شکستن یا کج شدن پایه به علت پرت شدن روی صندلی
 • خالی شدن گاز جک صندلی به علت پریدن روی آن و گاز خالی کردن به مرور زمان
 • شکستن مکانیزم صندلی به علت استفاده و نشستن ناصحیح روی آن
 • خرابی فوم صندلی به علت نشستن زیاد و افت کردن فوم صندلی
 • پارگی چرم صندلی به علت برخورد اشیائ نوک تیز
Ali Yousefiha وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما