منوی دسته بندی

درباره ما

صنعت مبلمان اداری طیف وسیعی از محصولات را شامل می‌شود، مبل، میز، کتابخانه، فایل‌ها، پارتیشن‌بندی، صندلی و به طور کلی هر چیزی که به فضای اداری مربوط شود در حیطه این تجارت می‌تواند قرار بگیرد.

با افزایش ادارات در سراسر جهان، تقاضای زیادی برای طراحی زیبا و منحصر به فرد این اماکن به‌وجود آمده و در نتیجه صنعت مبلمان اداری به صورتی جداگانه در عرصه تجارت مبلمان جهان شروع به فعالیت کرده و در حال حاضر نیز تقاضای زیادی برای محصولات آن در جهان وجود دارد. از سویی دیگر تنوع محصولات و ارائه طراحی و ترکیبات مدرن و جدید نیز از دلایل رشد این صنعت است که در سال‌های اخیر از سوی تولیدکنندگان این صنعت انجام شده است.

ﺑﺮاﯼ اﯾﻦ ﻣﻨﻈﻮﺭ ﺑﻪ ﮐﺠﺎ ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﮐﻨﯿﻢ؟ ﺑﻪ ﭼﻪ ﮐﺴﯽ اﻋﺘﻤﺎﺩ ﮐﻨﯿﻢ؟ ﭼﻄﻮﺭ اﺯ ﻗﯿﻤﺖ ﺑﺎﺯاﺭ ﻣﻄﻠﻊ ﺷﻮﯾﻢ؟ ﻭ ﻫﺰاﺭاﻥ ﺳﻮاﻝ ﺩﯾﮕﺮ ﮐﻪ ﻣﺸﻐﻠﻪ ﻫﺎﯼ ﺫﻫﻨﯽ ﺭا ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﯽ‌ﮐﻨﻨﺪ. ﻣﺎ ﺧﻮاﺳﺘﯿﻢ ﺭﻭﺵ ﺳﺎﺩﻩ‌ﺗﺮ، ﺳﺮﯾﻊ‌ﺗﺮ ﻭ ﻣﻄﻤﺌﻦ‌ﺗﺮ ﺑﺮاﯼ ﯾﺎﻓﺘﻦ ﻣﺘﺨﺼﺺ تعمیر صندلی اداری ﺭا ﺑﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﮐﻨﯿﻢ ﺗﺎ ﺑﺎﻋﺚ ﺷﻮﺩ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﺁﻧﮑﻪ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﺑﻪ ﺣﻞ ﻭ ﻓﺼﻞ ﺩﻏﺪﻏﻪ‌ﻫﺎﯼ ﺭﯾﺰﺭ ﻭ ﺩﺭﺷﺖ ﺧﺎﻧﻪ و محل کارشان ﺑﺎﺷﻨﺪ، ﺑﺮاﯼ ﺧﻮﺩ ﻭ ﺧﺎﻧﻮاﺩﻩ ﺷﺎﻥ ﺯﻣﺎﻥ ﺑﮕﺬاﺭﻧﺪ.

شرکت نوین فیکس با کادری مجرب و صنعت دوست با تاسیس شرکت نوین فیکس واقع در حسن اباد تهران در سال 1378 فعالیت خود را در زمینه ی تعمیر مبلمان اداری آغاز کرد.

‎با ارائه حداکثر کیفیت،حداقل قیمت، خدمات و پشتیبانی مناسب که رسالت ما بوده و هست توانستیم در کوتاه ترین زمان ممکن در بین شما عزیزان جایگاه خود را بیابیم و این حمایت های شما همراهان گرامی بود که توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم و به سرعت با تکمیل سایت نوین فیکس و همینطور خدمات حضوری و غیر حضوری  به شما خدمت رسانی کنیم.

‎تیم تعمیرکاران فوق العاده نوین فیکس شب و روز در تلاش است تا خدمات بروز و جهانی را با بالاترین کیفیت برای شما عزیزان فراهم کند .

‎در حال حاضر شرکت نوین فیکس با کارآفرینی برای بیش از 10 نفر (مستقیم و غیر مستقیم) با پشتوانه شما میکوشد تا جوانان بیشتری را سرکار بیاورد. نوین فیکس قصد دارد با هدف هایی بزرگ تر به کار خود ادامه دهد تا بتواند در زمینه های دیگر مبلمان اداری به شما عزیزان خدمات مناسبی ارائه دهد که تعمیم تجارب گذشته نیازمند گذر زمان و یاری شما حامیان عزیز و گرامی میباشد.

تماس با ما