منوی دسته بندی

تعمیر صندلی اداری در محل

بررسی هزینه و قیمت تعمیر انواع صندلی اداری در محل و سیار

هزینه تعمیر صندلی اداری نوین فیکس

 

تعمیرات صندلی اداری و سایر صندلی ها در صورتی که به درستی و توسط نیرو متخصص انجام شود می تواند زیبایی و طول عمر صندلی را نسبت به صندلی های جدید دو چندان نماید. البته بهتر است پیش از آنکه برای تعمیر صندلی اقدام کنید قیمت صندلی های موجود در بازار را بررسی نمایید و سپس با موسساتی که خدمات تعمیرات صندلی و … را ارائه می دهند تماس بگیرید و از مشاوره های آن ها با توجه به نوع خرابی استفاده نمایید، تا بتوانید تصمیم بگیرید خرید آن نوع صندلی به صرفه تر است یا تعمیر آن.

مشتریان می توانند حتی به قسمت خدمات آنلاین که برخی از شرکت های تعمیر کننده انواع صندلی راه اندازی نموده اند مراجعه نمایند و نوع صندلی و قطعه خرابی آن را مشخص کنند تا از هزینه تقریبی تعمیر آن مطلع شوند. هزینه تعمیر صندلی اداری به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان تعرفه دقیقی را برای آن مشخص نمود. تعداد قطعات معیوب، میزان خرابی صندلی و همچنین قطعاتی که به منظور تعمیر آن باید خریداری شود از جمله مواردی هستند که بر قیمت نهایی تعمیر انواع صندلی اداری اثر می گذارند. در لیست قیمت زیر می توانید برخی از موارد خرابی های متداول و قیمت شرکت نوین فیکس رو مشاهده کنید.[table id=2 /]

خرابی صندلی به دلایل مختلفی ممکن است رخ دهد و از جمله بخش های صندلی که بیشتر خراب می شوند می توان به شکستگی دسته صندلی، خرابی پشتی صندلی، شکستگی مکانیزم صندلی، خالی کردن گاز جک صندلی، خرابی فوم و ابر صندلی، شکستگی چرخ یا عدم روان بودن آن ها اشاره نمود.

1.تعمیر صندلی خود را به تعمیرکار تخصصی صندلی اداری بسپارید

معمولا کارمندان بیش از نیمی از روز خود را بر روی صندلی های اداری به منظور رسیدگی به وظایف خود سپری می کنند، همین مسئله موجب می شود که با گذشت زمان و به مرور صندلی ها خراب شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند. کاملا طبیعی است که شرکت ها و ارگان ها نتوانند با خراب شدن یک صندلی بلافاصله یک صندلی جدید جایگزین آن نمایند و باید به فکر تعمیر صندلی باشند. اما باید این کار به متخصصینی که در این حوزه فعالیت دارند بسپارند تا صندلی اداریشان به درستی و گارانتی های لازم تعمیر شود.

این افراد آموزش های کامل در زمینه تعمیرات تخصصی صندلی اداری و سایر صندلی ها را گذرانده اند و دارای مهارت بالایی در این خصوص هستند، در نتیجه با مشاهده یک صندلی سریعا متوجه قطعه خراب شده آن خواهند شد و در کوتاه ترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه می توانند صندلی را تعمیر نمایند. علاوه بر این نیروهای متخصص همواره در تلاش هستند که صندلی را به نحوی تعمیر نمایند که در نهایت مطابق با شرایط یک صندلی استاندارد باشد و کارمندان به راحتی بتوانند ساعت ها از آن ها استفاده نمایند.

طراحی ارگونومیک صندلی های اداری به نحوی است که با فرم بدن کاملا مطابقت دارد، از این رو افراد می توانند بدون احساس خستگی ساعت های طولانی بر روی آن ها بنشینند. بنابراین باید همواره در حفظ و نگهداری صندلی های اداری کوشا باشند زیرا ممکن است صندلی ها آسیب ببینند و به تعمیر نیاز داشته باشند. برخی از ارگان ها و شرکت های خصوصی ترجیح می دهند که تعمیر صندلی اداری در محل صورت گیرد و پروسه ارسال صندلی به کارگاه تعمیر صندلی اداری را طی نکنند. این ارگان ها به راحتی می توانند از نیروهای متخصصی که خدمات تعمیرات صندلی در محل نیز ارائه می دهند کمک بگیرند و ظرف مدت زمان کوتاهی صندلی های خراب شده محل کار و شرکت را تعمیر و بازسازی کنند.

2. استفاده از قطعات بی کیفیت در هنگام تعمیر و تعویض قطعات صندلی

جک صندلی اداری یکی از مهم ترین بخش های هر صندلی اداری است و نقش بالا و پایین بردن صندلی را به عهده دارد و چون زیاد مورد استفاده قرار می گیرد معمولا زودتر از سایر قطعات صندلی به تعمیر صندلی اداری در محل نیاز خواهد داشت. جک های متنوعی در بازار وجود دارد که برخی از آن ها تقلبی هستند و دارای کیفیت مناسبی نمی باشند. وجود تنوع در جک ها باعث شده که برخی از تعمیرکاران از این شرایط استفاده نمایند و با تعویض جک خراب یا یک جک تقلبی، هزینه یک جک اصلی را از مشتریان بگیرند. بنابراین شرکت ها و ارگان هایی که قصد تعمیر صندلی های اداری و تعویض جک صندلی را دارند باید اطلاعات خود را در مورد جک ها افزایش دهند تا کلاه سرشان نرود. از محبوب ترین و با کیفیت ترین جک های موجود در بازار می توان به جک های تایوانی اشاره نمود که طول عمر بالایی دارد و دارای 1 تا 3 سال گارانتی می باشند که لازم به ذکر است شرکت نوین فیکس از جک های تایوانی با گارانتی معتبر در تعویض جک صندلی اداری استفاده می کند.

چرخ صندلی اداری نیز یکی دیگر از بخش های اصلی و مهم آن می باشد که در صورت شکستگی یا عدم روان بودن چرخ صندلی دیگر قابل استفاده نخواهد بود و نیاز به تعمیر دارد. تعویض چرخ صندلی اداری نیز همانند سایر قطعات صندلی باید توسط یک فرد متخصص و مطمئن انجام شود و از قطعات اصلی و چرخ ژله ای و دارای نشان استاندارد استفاده نماید که صندلی پس از مدت کوتاهی مجددا به تعمیر نیاز نداشته باشد.

افرادی که قصد دارند صندلی های اداری شرکت یا دفتر خود را تعمیر نمایند باید این کار را به تعمیرکاران مطمئن و با سابقه بسپارند تا در دام کلاه برداران نیوفتند که قطعات دست دوم و چینی و بی کیفیت را چندین برابر قیمت اصلی خود در تعمیرات استفاده می کنند و در نهایت در فاکتور هزینه تعمیرات صندلی قیمت قطعات درجه یک و اصلی را درج و محاسبه می نمایند. با به کارگیری قطعات مرغوب و با کیفیت در تعمیر صندلی اداری و سایر قطعات می توان میزان عمر صندلی را به میزان قابل توجهی افزایش داد و مدت طولانی از صندلی استفاده و از آن لذت برد.

3. راهنمای تعمیر صندلی اداری و تعیین ارزش داشتن تعمیرات صندلی شما

آیا صندلی من ارزش تعمیر کردن دارد؟ قبل از تعمیر صندلی اداری در محل، از ما رایگان مشاوره بگیرید چون هر نوع صندلی را نمی توان تعمیر کرد و به عبارتی برخی از صندلی ها ارزش تعمیر کردن ندارند و یا به حدی آسیب دیده اند که خرید مجدد قطعات و تعمیر کردن آن ها خیلی پر هزینه تر از خرید یک صندلی نو خواهد بود. صندلی های اداری به دلیل طراحی خاصی که دارند نشستن بر روی آن ها بسیار راحت است و می توان ساعت ها بر روی آن ها نشست، به همین دلیل ارزش تعمیر کردن دارند. بهترین روش برای اینکه افراد متوجه شوند که صندلی آن ها ارزش تعمیر نمودن دارد یا خیر این است که در هنگام خرابی صندلی از مشاوران شرکت های تعمیرات صندلی اداری در محل و مبلمان راهنمایی بگیرند و با بیان شرایط صندلی خود و بخش هایی که آسیب دیده متوجه شوند که هزینه تعمیر صندلی آن ها چقدر خواهد بود.

صندلی های چرخدار یکی از بهترین نوع صندلی ها هستند که در ادارات و ارگان ها و شرکت های خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند و طرفداران بسیاری دارند. تعمیر صندلی چرخدار باید حتما توسط یک نیروی متخصص انجام شود و این صندلی ها در صورتی که چرخ آن ها تحرک خود را از دست بدهد عملا کارایی خود را از دست خواهد داد. چرخ های این صندلی ها در صورت خرابی حتما باید با یک چرخ با کیفیت و استاندارد تعویض شوند که بتواند مدت طولانی کارایی مناسبی داشته باشد.

تعمیر صندلی گردان نیز جز تعمیرهایی است که معمولا توسط نیروهای متخصص انجام می شود. این صندلی ها که در اکثر ادارات شاهد استفاده از آن ها هستیم به دلیل طراحی ارگونومیکی که دارند بسیار راحت هستند و با استفاده از آن ها چون کارمندان کمتر به کمر درد، پادرد و … دچار می شوند عملکرد بهتری خواهند داشت. بنابراین در حفظ و نگهداری صندلی های گردان باید دقت نمود تا کمتر در معرض آسیب و خرابی قرار بگیرند و نیاز به تعمیر صندلی اداری نداشته باشند. صندلی های اداری و گردان دارای انواع مختلفی هستند؛ مدیریتی، کارشناسی، کارمندی، کنفرانسی و با توجه به نوع قطعه ای که در آن ها خراب شده است دارای هزینه های تعمیر صندلی اداری متفاوتی می باشند.

4. مراحل و نحوه تعمیر و بازسازی صندلی اداری در استان تهران و سایر شهرستان ها

تفاوتی ندارد که تعمیر صندلی اداری غرب تهران انجام شود و یا این کار در محل شرکت صورت گیرد، در هر دو مورد باید مراحل یکسانی برای تعمیر طی شود. در صورتی که تعمیر به صورت اصولی و با استفاده از قطعات مرغوب و با کیفیت انجام شود صندلی بسیار زیبا و با دوام خواهد شد به طوری که می توان از آن مدت طولانی استفاده نمود. البته باید استفاده از صندلی نیز به درستی صورت گیرد تا کمتر در معرض آسیب و خرابی واقع شود.

برای تعمیر صندلی ادارای شرق تهران نیز همانند سایر نقاط تهران ابتدا باید تمامی قطعات از یکدیگر جدا شوند که در اصطلاح به این کار خورد کردن صندلی یا دمونتاژ می گویند که تعمیر صندلی را آسان میکند. پس از این مرحله نیاز است که مکانیزم صندلی جدا شود و مورد بررسی قرار گیرد تا در صورت نیاز تعویض  و یا تعمیر و جوشکاری شود. اکنون نوبت کنترل جک صندلی و تعویض آن با یک جک اصلی و گارانتی دار می باشد.

با انجام این مراحل باید چرخ های صندلی چک شوند و در صورتی که خراب شده باشند باید تعویض شوند. چرخ ها حتما باید با یک چرخ مرغوب و ژله ای تعویض شوند و چرخ های بی کیفیت و درجه دو و سه نمی توانند انتخاب مناسبی برای تعویض چرخ باشند. گاهی اوقات به دلیل استفاده طولانی از صندلی فوم و یا روکش آن دچار آسیب می شود و به تعمیر نیاز پیدا می کند که باید روکش آن ابتدا جدا شود که به اصطلاح شکافتن روکش صندلی اداری می گویند و سپس فوم صندلی تقویت شود و مجددا یک روکش جدید برای صندلی توسط خیاط دوخته شود و روکش جدید رویه کوبی شده تا آماده تحویل به مشتری شود. معمولا درهنگام  تعمیر صندلی ادارای شمال تهران و یا جنوب آن به جای تعمیر قطعات صندلی تمامی قطعات آسیب دیده را تعویض می کنند، زیرا تعمیر قطعات اصلا مقرون به صرفه نمی باشد و دوام چندانی نخواهد داشت و بهترین گزینه تعویض و خرید قطعات جدید است.

5. خدمات تعمیرات صندلی اداری نوین فکس و فروش قطعات صندلی اداری در تهران

 • تعویض چرخ انواع صندلی اداری 
 • تعویض و تعمیر پایه انواع صندلی اداری
 • تعویض و تعمیر جک انواع صندلی اداری
 • تعویض و تعمیر مکانیزم انواع صندلی اداری
 • تعویض و تعمیر دسته و پد انواع صندلی اداری
 • تعویض و بازسازی روکش و رویه انواع صندلی اداری
 • تعویض و تعمیر اسفنج و فوم سرد و گرم انواع صندلی اداری
 • تعویض و تعمیر کلاف صندلی مدیریت، کارشناسی، کارمندی و تمامی سایز ها
 • خدماتی همچون جوش کاری، روان کاری جک، بالانس مکانیزم، تقویت کلاف، قلاویز و…
 • فروش قطعات صندلی اداری در تهران و سایر استان ها برای اطلاعات بیشتر با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

6. مزایای تعمیر استاندارد صندلی اداری نوین فیکس در حسن آباد

نوین فیکس خدمات منحصر به فرد و بی نظیری را ارائه می دهد که موجب شده نسبت به سایر رقبا برتری داشته باشد و بسیاری افراد برای تعمیر قطعات صندلی خود این مجموعه را انتخاب نمایند. با مراجعه به نوین فیکس می توان بهترین خدمات ممکن را با یک قیمت بسیار مناسب دریافت نمود و با خیالی آسوده تعمیر صندلی را به آن ها سپرد. ازمهم ترین خصوصیات نوین فیکس می توان به برخورداری از یک تیم متخصص و با تجربه، قیمت های منصفانه، ارائه مشاوره رایگان قبل از اجرا و … اشاره نمود.

داشتن تخصص و مهارت در زمینه تعمیر صندلی می تواند هزینه های تعمیرات را به مقدار قابل توجهی کاهش دهد، زیرا نیروهای متخصص به خوبی می توانند عیوب صندلی را تشخیص دهند و با استفاده از بهترین قطعات به تعمیر و رفع آن بپردازند. بنابراین با استفاده از خدمات نوین فیکس می توان اطمینان حاصل نمود که کار به درستی و با مرغوب ترین قطعات انجام گرفته است.

علاوه بر این نوین فیکس ارائه دهنده تعمیرات صندلی اداری در محل است و با انتخاب آن دیگر دغدغه ای بابت انتقال صندلی به محل تعمیر وجود نخواهد داشت و در کوتاه ترین زمان ممکن نیروهای متخصص به منظور تعمیر صندلی به ارگان یا شرکت شما فرستاده می شوند. شما حتی می توانید پیش از درخواست نیرو جهت تعمیر صندلی اداری در محل با بیان مشکلات صندلی های خود از مشاوره های این مجموعه استفاده کنید و متوجه شوید که هزینه تعمیرات چقدر خواهد شد.

خدمات نوین فیکس بر اساس آخرین استانداردهای روز دنیا و با یک قیمت بسیار مقرون به صرفه ارائه می شود. از این رو افرادی که تعمیر صندلی های خود را به نوین فیکس می سپارند چون تعمیر استاندارد صندلی و با استفاده از قطعات و مواد مرغوب صورت می گیرد دیگر نیازی به تعمیرات پی در پی صندلی نخواهند داشت و می توانند مجددا مدت ها از صندلی خود استفاده نمایند. همه این موارد موجب شده که مشتریان از خدمات این مجموعه رضایت کافی داشته باشند و آن را در میان بسیاری از شرکت ها انتخاب نمایند.

7. قبل از سپردن  تعمیر صندلی به تعمیر کاران بدون نمایندگی و متفرقه به نکات زیر توجه کنید

در صورتی که قصد تعمیرات صندلی منزل یا محل کار خود را دارید بهتر است پیش از سپردن تعمیر صندلی به نیروهای متخصصی که در این زمینه فعالیت دارند و خدمات تعمیرات صندلی را ارائه می دهند به بررسی مواردی بپردازید. از جمله این مواردی که باید بررسی کنید این است که اطمینان حاصل نمایید تمامی قطعاتی که برای تعمیر صندلی در منزل یا محل کارتان استفاده می شوند دارای ضمانت نامه هستند یا خیر و این موضوع باید در فاکتور حتما درج شود.

علاوه بر این باید اطمینان حاصل نمایید که تعمیرات صندلی را به یک فرد متخصص و ماهر سپرده اید. برای پی بردن به میزان مهارت تعمیر کار صندلی اداری باید از او درخواست کنید که نمونه کارهایی که تا به حال انجام داده است را برای شما ارسال نماید. در ضمن بهتر است از همان ابتدا در مورد هزینه ایاب و ذهاب برای تعمیر صندلی اداری حسن آباد به توافق برسید تا در پایان کار اختلافی در این زمینه به وجود نیاید.

در مورد نحوه تعمیرات صندلی و جک، چرخ، مکانیزم و سایر قطعاتی که تعمیر کار صندلی اداری قصد دارد استفاده نماید نیز اطلاعاتی کسب کنید تا متوجه شوید که آیا از فوم سرد استفاده می شود یا فوم گرم، جک درجه یک و تایوانی مورد استفاده قرار می گیرد یا جک چینی و … . دانستن این اطلاعات لازم است زیرا بر قیمت نهایی تعمیرات تاثیر می گذارد و تعیین کننده خواهد بود. گاهی اوقات نیاز است که مکانیزم صندلی نیز تعویض گردد، در چنین مواقعی باید پیش از تعمیر از تعمیرکار بخواهید که نوع و مکانیزم انتخابی را برای شما توضیح دهد.

 در صورتی که پیش از تعمیر صندلی در رابطه با این موارد شفاف سازی صورت بگیرد می توان با اطمینان خاطر تعمیرات صندلی اداری را به تعمیرکار سپرد و به نتیجه دلخواه دست یافت. در غیر اینصورت ممکن است که برخی از موارد به درستی انجام نشود و در پایان کار هزینه ای که برای تعمیر صندلی استفاده کرده اید هدر رود و پس از مدت کوتاهی مجبور شوید دوباره هزینه کنید و به تعمیرات صندلی بپردازید.

8. بیشترین خرابی ها و مشکلات رایج در تعمیر قطعات صندلی اداری

تعمیرات و بازسازی صندلی نیز که در دسته تعمیرات صندلی اداری قرار دارد بسیار پر کاربرد است. این خدمات می تواند شامل تعمیر دسته صندلی، پشتی صندلی، چرخ ها، جک صندلی و … باشد. بنابراین با وجود چنین امکانی اگر صندلی های اداری به هر علتی خراب شوند نیازی به تعویض آن ها و صرف هزینه های فراوان نیست و می توان با تعمیر آن به کمک نیروهای متخصص میزان هزینه ها را به مقدار قابل توجهی کاهش داد.

بخش های مختلفی در صندلی های اداری ممکن است در اثر استفاده طولانی مدت آسیب ببینند و نیاز به تعمیر داشته باشند که از رایج ترین مشکلاتی که برای صندلی های ادارای پیش می آید می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • شکستگی دسته های صندلی که در اثر فشاری که به آن ها وارد می شود اتفاق می افتد.
 • شکستن مکانیزم صندلی که علت بروز آن عدم استفاده صحیح از قفل کن صندلی اداری می باشد.
 • خرابی پشتی صندلی نیز یکی دیگر از مشکلات اصلی صندلی های اداری است که به علت استفاده نادرست و خواباندن پیش از حد پشتی و شکستن آن موجب می شود.
 • شکستن چرخ های صندلی اداری که علت بروز این مشکل استفاده نادرست و عدم تحمل وزن افراد می باشد.
 • خالی شدن گاز جک صندلی که این مشکل زمان پریدن بر روی صندلی هنگامی که جک آن بالا است اتفاق می افتد.
 • روان نبودن حرکت چرخ ها نیز که معمولا به علت گیر کردن پرز و کرک داخل چرخ ها ایجاد می شود.
 • خرابی ابر و فوم صندلی که در اثر استفاده طولانی مدت و شستشوی صندلی و نفوذ آب به داخل آن رخ می دهد.
 • شکستن یا صدا دادن پشتی صندلی نیز زمانی رخ می دهد که به پشتی صندلی بیش از حد فشار وارد شود.

راهکارهای تعمیرات صندلی که مورد استفاده قرار می گیرد با توجه به نوع مشکل صندلی و قطعاتی که در جهت تعمیر مورد نیاز است انتخاب می شود. با انتخاب یک روش مناسب و تشخیص صحیح قطعه خراب شده می توان میزان هزینه تعمیر صندلی را به میزان قابل توجهی کاهش داد. با استفاده از قطعات و تعمیرات صندلی می توان به جای خرید یک صندلی جدید و پرداخت هزینه ای سنگین از همان صندلی قدیمی چندین سال دیگر با همان کیفیت و زیبایی استفاده نمود.

 

تماس با ما