منوی دسته بندی

بررسی و قیمت گذاری تعمیر صندلی اداری در خیابان حافظ تهران

قیمت تعمیرات صندلی اداری در حسن آباد تهران

هزینه تعمیر صندلی در خیابان حافظ تهران، با در نظر گرفتن قیمت قطعات خراب شده و یا نوع آسیب دیدگی صندلی مشخص می شود و هر چه قطعات بیشتری از صندلی تان خراب باشد هزینه تعمیر آن بیشتر است.

در تعمیر صندلی باید قیمت قطعات صندلی را در نظر بگیرید تا مقرون به صرفه باشد

از آن جایی که در خیابان حافظ تهران، اکثر مغازه ها کار تعمیرات صندلی اداری را انجام می دهند، می توان گفت که هزینه تعمیر در این مکان نسبت به جاهای دیگر ارزان تر و به صرفه تر است!

همان طور که می دانید؛ استفاده طولانی مدت از صندلی های اداری به مرور زمان منجر به آسیب دیدگی آن خواهد شد و مسلما نشستن بر روی یک صندلی خراب، بسیار آزار دهنده می ‌باشد و می تواند تأثیرات منفی بر روی عملکرد افراد به جای بگذارد.

به همین علت اگر زمانی قطعه ای از صندلی تان خراب شد، بهتر است آن را تعمیر کنید و به سراغ خرید صندلی جدید نروید، زیرا صندلی تان بعد از تعمیر شدن فرقی با یک صندلی جدید ندارد.

در هنگام خرید صندلی اداری توجه داشته باشید که یک جنس با کیفیت و مرغوب را انتخاب کنید تا به مرور زمان کم تر آسیب ببیند و نیازی به تعمیرات هزینه بر نباشد. همچنین سعی کنید تا حد ممکن از آن به صورت صحیح نگهداری کنید و با نحوه تعمیرات صندلی آشنا شوید.

صندلی های اداری نقش پر رنگی در زندگی افراد دارند زیرا نصف بیشتری از روز از آن استفاده می کنند. از این رو آشنا بودن با نوع تعمیرات می تواند به افراد بسیار کمک کند تا در زمان سریع تر بتوانند آن قطعه آسیب دیده را تعمیر کنند و مانند روز اول از آن را مورد استفاده قرار دهند.

در هنگام خرید صندلی اداری با انتخاب صحیح صندلیتان به مرور زمان کم تر آسیب میبیند و نیازی به تعمیرات هزینه بر ندارید

صندلی اداری آسیب دیده را چگونه باید تعمیر کرد؟

برای تعمیر صندلی ابتدا باید تمامی قطعات آن را از یکدیگر جدا کنید، سپس به دنبال پیدا کردن قطعه آسیب دیده باشید. اگر مکانیزم صندلی آسیب دیده بود، آن را جدا کنید و کار جوشکاری را انجام دهید.

بعد از آن جک صندلی را باز کنید و مورد بررسی قرار دهید، اگر نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد در این قسمت انجام می شود.

پس از تعمیر جک، نوبت به باز کردن چرخ ها می رسد و در صورت لزوم چرخ ها را تعویض کنید.

گاهی اوقات ممکن صفحه نشیمن صندلی اداری خم شود و نیاز به تعمیر داشته باشد، اگر با چنین شرایطی رو به رو شدید؛ ابتدا پیچ ها را باز کنید و آن را بیرون بیاورید. اگر صفحه نشیمن خم شده بود، با چکش چند ضربه آرام به آن بزنید تا صاف شود و دوباره آن را نصب کنید. اما اگر بر روی صفحه سوراخ و یا شکستگی ایجاد شده بود بهتر است آن را تعویض کنید.

اگر بخواهید کار تعمیر رویه صندلی اداری را انجام دهید، باید بدانید که چرم یا پارچه صندلی از قسمت پشتی و نشیمن گاه جدا می شوند. معمولا کار تعویض و یا تعمیر رویه صندلی توسط خیاط انجام می شود اما اگر خودتان هم بلد باشید می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

برای تعمیر رویه صندلی اداری باید صندلی به اصطلاح شکافته شود

انواع روکش صندلی اداری

روکش های صندلی اداری به ۲ دسته؛ پارچه ای و چرم تقسیم می شوند که هر کدام از این روکش ‌ها دارای مدل ‌های مختلفی هستند. معمولا از روکش های جنس چرم برای مکان های اداری استفاده می شود اما تنوع رنگی روکش پارچه ای بیشتر است.

هنگامی که پارچه صندلی تان آسیب دید، شما می توانید به راحتی کار تعمیر صندلی را شروع کنید و هر مدلی که دوست داشتید برای روکش آن انتخاب کنید.

نکات مهم برای تعویض روکش صندلی اداری

  • برای تعمیر و یا تعویض رویه صندلی اداری باید اول از همه صندلی را باز کنید. باز کردن صندلی ‌های اداری با وجود مدل‌ های مختلف و زیاد، اصلا کار سختی نیست و ره راحتی می توانید آن را انجام دهید.
  • صندلی را روی زمین بر گردانید و به ترتیب پیچ های آن را باز کنید. توجه داشته باشید که برای تعویض روکش صندلی باید به طور کامل قسمت نشیمن گاه و پشتی را جدا کنید.
  • در ادامه به اندازه نشیمن گاه، صندلی و پشتی پارچه برش دهید، توجه داشته باشید که هر چه ضخامت صندلی شما بیشتر باشد باید قسمت بیشتری را قبل از برش در نظر بگیرید.
  • هنگام تعمیر صندلی، نگران پارچه های اضافی نباشید زیرا شما می‌ توانید پارچه اضافی را در مراحل بعدی ببرید.
  • بعد از انجام این مراحل نوبت به نصب صحیح پارچه می رسد. هنگام نصب، شما باید پارچه را به طور کامل بکشید و سپس آن را منگنه کنید. دقت کنید که روکش صندلی به مرور زمان شل می‌ شود و درصورتی که آن را محکم نصب نکنید، در آینده باید مجددا صندلی را باز کنید.
  • مرحله بعد نوبت به منگنه کردن است، اولین سمت را که منگنه کردید پارچه را کاملا بکشید و روبروی آن را منگنه کنید. گوشه ‌ها را با دقت بیشتر منگنه کنید، زیرا در ظاهر صندلی شما تاثیر مستقیمی دارند.
  • در آخر پارچه های اضافی را برش بزنید تا صندلی اداری تان جلوه بهتری داشته باشد.

زمانی که نیاز به تعمیر صندلی و یا تعویض روکش داشته باشید، می توانید از همان مدل روکش صندلی خود، از چرم یا پارچه جدید استفاده کنید. در بعضی از موارد روکش صندلی شما نیاز به تعویض ندارد و خودتان به راحتی می توانید آن را تعمیر کنید.

روکش صندلی اداری، یکی از پرهزینه ترین اقدامات در زمان تعمیرات صندلی اداری است به همین علت بهتر است خودتان این کار را انجام دهید تا در هزینه ها صرفه جویی کنید و بی خود پول تان را هدر ندهید.

برخی افراد ترجیح می دهند که کار تعمیرات را به دست افراد حرفه ای تر بسپارند، از این رو می توان گفت که هزینه تعمیرات و تعویض روکش به نوع صندلی، روکش چرمی یا روکش پارچه ای بستگی دارد و هر چه جنس روکش مرغوب تر باشد، هزینه آن بیشتر است.

پیشنهاد می کنیم با مورد بررسی قرار دادن قیمت‌ های پیشنهادی برای تعمیر صندلی اداری در تهران و همچنین سوابق افراد تعمیر کار و متخصصین تعمیر صندلی اداری، بهترین گزینه را انتخاب کنید تا به بهترین نحو ممکن صندلی تان را تعمیر کنند.

Ali Yousefiha وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما