منوی دسته بندی

آموزش ویدیویی تعویض دسته صندلی اداری بسیار آسان در منزل

تعویض دسته صندلی در نوین فیکس

تعویض دسته صندلی از دشوار ترین و نایاب ترین قطعات صندلی اداری می باشد چون وقتی چهار الی پنج سال از تولید یک سری مدل صندلی می گذرد تولید کنندگان قطعات صندلی رو به مدل های جدید دسته های صندلی می آورند و دیگر دسته های قدیمی تولید نمیشود و اگر شما قصد تعویض دسته صندلی را داشته باشید به مشکل خواهید خورد چون توی بازار دسته صندلی شما نیست و اگر به ظاهر صندلیتان بسیار اهمیت می دهید در پی تعویض آن می باشید که این جایگزینی هزینه ای چند برابری روی دست شما میگذارد و بهتر است در ادامه مطلب ما رو همراهی کنید.

اگر دسته صندلیتان در بازار موجود نبود باید چی کار کنید

همان طور که در اول مطلب گفته شد گاهی دسته صندلی شما در بازار موجود نیست حالا با این تفاسیر باید گفت شما باید دسته های جدید را به صندلی قدیمی خود به اصطلاح بخورونید اما چگونه؟ شما باید نزدیکترین دسته صندلی گردان به صندلی خودتان را بیابید که اندازه و جای پیچ های دسته صندلی اداری بهم بخورد تا شما بتوانید با ترفندی که در ادامه توضیح میدهیم آن را تعویض و از تعمیر صندلی که انجام دادید لذت ببرید.

خوب حالا نزدیک ترین دسته صندلی اداری را به دسته صندلی خود پیدا کردیم و چه از لحاظ ابعاد و اندازه و چه از لحاظ ظاهری و از همه مهم تر جای پیچ های دسته جدید با دسته صندلی اداری قدیمیمون به هم میخورد ولی مشکل اینجاست که دسته جدید استحکام نگه داشتن خود صندلی را ندارد چه برسد ما بخواهیم روی صندلی بنشینیم.

شما باید پیش یک آهنگر رفته و یک فریم فلزی که به طور مثال دسته صندلی اداری تون چهار پیچ دارد و دسته جدید دو پیچ دارد یک فریم بسازیم که چهار پیچ را دربرگیرد و استحکام را به صندلی ما بدهد و ما بتوانیم از صندلی اداری مون بهترین استفاده رو ببریم و از تعمیر صندلیمون لذت ببریم.

انواع دسته صندلی اداری

انواع دسته صندلی اداری و نحوه تعویض آن ها

دسته انتگرال: نوعی جنس پلاستیک است که با وجود فشرده بودن بسیار نرم بوده و باعث راحتی هنگام گذاشتن دست روی آن میشود. تعویض پد دسته صندلی بسیار آسان هستش و با آچار آلن میتوانید آن را به راحتی تعویض و جایگزین کنید فقط دقت داشته باشید پیچ را بیش از حد سفت نکنید که به اصطلاح پیچ ببرد تا مجبور شوید انگشتی کلاف صندلی را تعویض کنید.

دسته تی شکل: این دسته ها شبیه حرف T انگلیسی می باشد، تعویض این دسته بسیار آسان است اول صندلی را برعکس کرده جوری که پایه ها رو به هوا باشد این نوع دسته ها معمولا با آچار سیزده باز میشوند و شما با باز کردن دسته قدیمی و جایگزین کردن دسته صندلی گردان توانستید تعویض دسته صندلی اداری را انجام دهید

دسته چرم: این نوع دسته ها از جنس چرم خود صندلی هست و به بدنه صندلی متصل است نحوه تعویض این دسته ها کار هر کسی نیست و به ابزار کارگاهی نیاز دارد که بتوانیم چرم دسته را در صورت نیاز تعویض کنیم و دسته صندلی اداری را نوسازی کنیم

دسته صندلی بی کیفیت

کیفیت دسته های صندلی اداری و درد دست در طول روز

تعویض دسته صندلی مناسب برای صندلی اداری به کاهش استرس و ایجاد محیط کاری بهتر کمک می کند. صندلی اداری برای بهره وری بهتر در محل کار ابزاری مهم هستند. و طرح های متعدد دسته صندلی تنوع بیشتری را برای خریداران به ارمغان می آورد. در بعضی از دسته صندلی ها ارتفاع قابل تنظیم بوده و تعویض دسته صندلی گردان به شما امکان را می دهد وضعیت بهتری را برای از بین بردن دردهای مداوم آرنج و دست داشته باشید.

فناوری مدرن امروزی جایگزین بهتری برای دسته صندلی اداری با کیفیت برتر را برای کاربران تضمین می کند که با تعویض دسته های صندلی اداری با پیچ های معمولی و با سفت کردن مهره ها به راحتی قابل تعمیر هستند و شما میتوانید خودتان به راحتی تعویض دسته را انجام دهید در خانه یا محل کارتان.

طراحی‌های ارگونومیک دسته های صندلی به کاربران کمک می‌کند تا وضعیت‌های گذاشتن دست به روی دسته صندلی  را برای ساعات کاری طولانی‌تر هماهنگ کنند. شکل های جایگزین پد دسته صندلی اداری سفارشی برای همه افراد، حتی آنهایی که نیازهای خاص دارند، مناسب است. مواد پلاستیکی قوی به توزیع یکنواخت وزن برای تعادل بهتر کمک می کند. شرکت ها می توانند این قطعات جایگزین را برای متمایز کردن رتبه هایی مانند مدیران، منشی ها و سایر پرسنل سفارشی کنند.

صندلی اداری با کیفیت و ارگونومیک

چگونه می توان دسته صندلی اداری را ثابت کرد؟

اگر دسته صندلی اداری شما تنظیمی هستش و ارتفاع آن بالا و پایین می رود و این قابلیت دسته صندلی شما خراب شده بهتر است آن را ثابت کنید و برای خود دردسر ایجاد نکنید برای این کار به یک پیچ گوشتی و یک پیچ کابینتی نیاز دارید که با پیچ گوشتی  پیچ را بین درز پلاستیکی دسته و فلز قرار دهید و آن را سفت کنید تا دیگر دسته صندلی اداری ثابت شود و شما بتوانید به راحتی و بدون دردسر از آن استفاده کنید

در انتخاب صندلی به چه نکاتی توجه کنم؟

یک قانون اساسی ارگونومی این است که چیزی به عنوان یک فرد “متوسط” وجود ندارد. با این حال، ارائه یک صندلی به طور خاص برای هر فرد طراحی شده عملی نیست. تنها راه‌حل این است که صندلی‌های کاملاً قابل تنظیم برای خودمان و کارمندانمان فراهم شود که بتوانند حداکثر طیفی از افراد را در خود جای دهند (معمولا افرادی که در محدوده 5 درصد از کوتاه‌ترین و بلندترین‌ها قرار دارند به صندلی‌های سفارشی نیاز دارند).

صندلی انتخاب کنید که دسته‌های آن را می‌توان با ارتفاع آرنج تنظیم کرد، زمانی که بازوهای شما آویزان هستند و ساعدها در زاویه 90 درجه نسبت به بازوها قرار دارند. دسته هایی که با حرکات آزاد در ایستگاه کاری تداخل ندارند.

Ali Yousefiha وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما