منوی دسته بندی
09125718697

تعمیر صندلی اداری در غرب تهران در محل

تعمیر صندلی اداری در غرب تهران

صندلی ها، یکی از مهم ترین جزئیات محل کار و اداره ها هستند و زمانی که یکی از آن ها آسیب میبیند، یا باید تعویض شوند که در این شرایط اقتصادی، کار درستی نیست و یا تعمیر شوند که این کار با صرفه تر هم می باشد. صندلی ها، وسیله ای هستند که افراد موقعیت و زمان کاری خود را بر روی آن ها می گذرانند و اگر مشکلی برای این صندلی ها پیش آید، فرد زمانی که بر روی آن ها طی می کنند، دچار مشکلات جدی نخاعی می شود و حتی ممکن است آسیب جسمی هم با صندلی خراب، به افراد وارد شود.

به عنوان مثال شما تصور کنید که در یک اداره مشغول به کار هستید و حدود ۷ الی ۸ ساعت خود را باید بر روی صندلی بشینید و مدت زمان کاریتان را اینگونه بگذرانید. زمانی که بر روی صندلی می نشینید، اگر پایه او خراب باشد تحمل وزن را ندارد و بلافاصله بعد از نشستن شما، صندلی واژگون می شود و ممکن است که دست شما آسیب ببیند یا حتی سرتان در صورت برخورد با زمین، شکسته شود.

خب صندلی ها به نوعی هستند که در برخی از مواقع، می توان آن ها را تعمیر کرد و در شرایطی که صندلی دچار آسیب جدی شده باشد و نتوان آن را تعمیر کرد، باید تعوئض شود. البته همان طور که بیان کردیم از آنجایی که امروزه شرایط اقتصادی به گونه ای شده است که هرچه افراد صرفع جویی کنند موفق ترند، خیلی از اداره ها و محل کارها و حتی منازل، از انواع تعمیرات صندلی استفاده می کنند. البته تعمیر هر صندلی متفاوت است و نسبت به آسیب او تعمیر می شود‌. در ادامه با ما همراه باشید تا همه چیز را راجب انواع تعمیرات صندلی ها برایتان شرح دهیم.

کمر درد بر اثر نشستن بر روی صندلی غیر استاندارد

تعمیرات صندلی اداری در محل چگونه انجام می گیرد؟

شاید راجب انواع تعمیرهای صندلی شنیده باشید که صندلی را به کارگاه خود می برند و بعد از چند روز نسبتا طولانی آن ها را باز می آورند. اما تعمیرات در محل این گونه نیست و افراد با تجربه ای که برای تعمیرات می آیند، سریعا در همان محل کار صندلی آسیب دیده را تعمیر می کنند و سپس با صرفه جویی در زمان صندلی ها را سریعا تحویل می دهند‌.

افرادی که از طرف شرکت ها و مجموعه های مربوطه برای تعمیرات صندلی به محل کارها و اداره می آیند، و با لوازم و تحهیزات مخصوصی که به همراه دارند، صندلی را سریعا درست می کنند تا مشکلی در محل کار به وجود نیاید.

 خب از آنجایی که مکان های اداری و دیگر مجموعه های کاری، جزو محل های پر رفت و آمد محسوب می شوند و قطعا هم مراجعه کننده به این مکان ها زیاد است، باید صندلی سریعا درست شود تا مخاطب یا همان مسئولی که در آنجا کار می کند، بتواند از صندلی خود استفاده کند.

به عنوان مثال اگر صندلی یک دکتر در مطب دندان پزشکی خراب شود؛ این صندلی هم هزینه زیادی دارد و خرید آن قطعا خیلی هم ارزان نیست و هم تا زمانی که صندلی جدید برسد، نمی توان کار خدمات مشتریان را انجام داد. از همین رو باید از تعمیرات صندلی در محل استفاده کنند، تا سریعا اورا درست کند و دکتر هم بتواند به مراجعه مریضان خود برسد.

آیا تفاوتی در هنگام تعمیر صندلی ها وجود دارد؟

تعمیرات صندلی اداری در محل با نازل ترین قیمت

خیلی از افراد به این موضوع می اندیشند که آیا تفاوتی در هنگام تعمیرها وجود دارد با خیر؛ در جواب این سوال باید گفت قطعا بله وجود دارد، قطعا انواع صندلی ها همانند هم نیستند که تعمیرات یکسانی هم بر روی آن ها انجام شود.

 تفاوت در تعمیر صندلی ها با توجه نوع آن ها، یا حتی میزان آسیب دیدگی متفاوت است. به عنوان مثال اگر یک صندلی چرخ دار، از قسمت پایه آسیب دیده باشد، باید تعمیرکاران هم تمرکز خود را بر رویی قسمت پایه قرار دهند تا درست شود.

اگر هم یک صندلی کاملا معمولی که مراجعه کنندگان در ادارات بر روی آن ها می شینند، از نظر قسمت رویه آسیب ببینند، بابد رویه یا بهتر است بگوییم روکش تعویض شود. البته تعمیرات صندلی، نسبت به ساخت صندلی هم متفاوت می باشد. هرچه صندلی ساختار پیچیده تری داشته باشد، تعمیر کردن آن هم سخت تر است و باید حتما افراد متخصص آن را درست کنند.

همچنین اگر صندلی آسیب جدی دیده باشد، افرادی که برای درست کردن صندلی آمده اند حتما پیشنهاد می دهند. البته در برخی از مواقع هم تعویض کردن صندلی به معنای تعویض کلی او و خرید مجدد نمی باشد. می توان منظور از تعویض کردن آن ها به منظور عوض کردن پایه ها، روکش یا حتی پشتی آن باشد. توجخ داشته باشید، تعمیر کردن صندلی، حتما باید توسط افراد متخصص انجام شود تا صندلی اصولی تعمیر شود و در صورت کار نادرست، سبب ابجاد مشکلات جدیدتری نشوند.

انواع صندلی اداری که همگی قابل تعمیرات صندلی هستند

قیمت تعمیر صندلی چگونه است؟

قیمت تعمیرات صندلی اداری در محل متفاوت است و بسته به دلایلی که در بالا بیان کردیم، این نرخ قیمت متفاوت است. عواملی مثل؛ میزان آسیب دیدگی، نوع صندلی، وسایل مورد نیاز برای تعمیر و… بر روی نرخ و قیمت هزینه تعمیر صندلی، تاثیر دارند.

شما می توانید با کارشناسان نوین فیکس در تماس باشید تا برآورد درستی قبل از تعمیر صندلی به شما ارائه دهند.

خب قطعا هرچه این مدل ها جدیدتر باشند و یا این که وسایل زیادتری برای تعمیر آن استفاده شود، نرخ تعمیرات هم افزایش می یابد. البته در این بین باید مراقب افراد سودجو و کلاهبردار هم باشید، زیرا در خصوص تعمیرهای صندلی در محل و فروش قطعات و لوازم آن ها، ممکن است که افراد با حتی مجموعه های بسباری به وجود آمده باشند که با فروختن اجناس بد و بدون کیفیت، و با هزینه نسبتا زیاد، بخواهند به سود خود کار کنند و از افراد سو استفاده کنند.

 قیمت تعمیر صندلی شاید در هر صندلی متفاوت باشد، اما خیلی هم گران نیست که خیلی از محل کارها و اداره بخواهند هزینه زیادی را برای آن بپردازند. یک مرکز فروش قطعات صندلی اداری در محل، هم قیمت مناسب و با صرفه ای را از مشتریان خود می گیرد و هم کار با کیفیت با استفاده از اجناس خوب را ارائه می دهد تا هم مشکل صندلی حل شود و هم افراد بتوانند از بهترین کیفیت بهره مند شوند‌.

Ali Yousefiha وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید