منوی دسته بندی

آموزش ویدیویی تعویض چرخ صندلی اداری بسیار آسان

تعویض چرخ صندلی اداری در نوین فیکس

تعویض چرخ صندلی اداری بستگی به پایه صندلی اداری شما دارد، چرخ های صندلی اداری دو نوع هستند پیمی و پیچی که برای هر کدام یک روش برای تعمیر صندلی تان در ادامه گفته می شود. قبل از آن باید بدانیم که در تعمیر صندلی اداری و مخصوصا چرخ صندلی اداری بهتر است قطعه بکار رفته را تعویض کنیم تا به فکر تعمیر آن باشیم چون قطعه ی معیوب عمر خود را کرده و بهتر است آن را تعویض کنیم تا در آینده ای نه چندان دور مجبور شویم آن را حتما عوض کنیم و به این صورت دو بار هزینه و وقت صرف تعمیرات صندلی مان انجام داده باشیم.

چگونه چرخ صندلی اداری را تعویض کنیم و به چه ابزاری نیاز داریم

برای تعویض چرخ صندلی اداری اول باید صندلی را بر عکس کرده طوری که پایه های صندلی اداری رو به هوا باشد. در ابتدای امر باید ببینید چرخ صندلی چرخدار شما پیچی هست یا پیمی؟ برای این موضوع به مقاله نحوه تعمیرات چرخ صندلی اداری سر بزنید تا فرق چرخ پیچی و پیمی را از هم تشخیص بدهید.

تعویض چرخ پیچی صندلی اداری در محل

بعد از این که صندلی اداری را بر عکس کردیم و فهمیدیم چرخ صندلی فلزی مان پیچی است با کمک آچار 13 چرخ را در میاریم به این صورت که آچار را به پیچ چرخ صندلی اداری متصل کرده و خلاف عقربه های ساعت می چرخانیم و چرخ را در می آوریم و چرخ جدید را این دفعه رو به عقربه های ساعت با اچار سفت کرده به همین راحتی شما تعمیر چرخ صندلی را انجام داده و از نشستن روی صندلیتان لذت خواهید برد.

تعویض چرخ پیمی صندلی اداری با کمک پیچ گوشتی

بعد از بررسی که انجام دادید و فهمیدید چرخ پیمی هستش باید با کمک یک پیچ گوشتی چرخ را در بیاورد به این صورت که میانه پیچ گوشتی را بین چرخ و پایه قرار داده و با یک تقه به بالا آن را در بیاورید و چرخ پیمی جدید را جایگزین چرخ قدیمی کنید فقط در این روش باید پیم چرخ جدید را با کمک انبردست دربیاورد و فقط چرخ را با کمک چکش به پیم قدیمی وصل کنید اگر آدم فنی نیستید توصیه میکنیم از تعمیر صندلی در محل نوین فیکس با کادری مجرب کمک بگیرید.

انواع چرخ صندلی اداری پیچی و پیمی

چرخ ژله ای برای صندلی بهتر است یا طرح ژله

تعمیرکاران سودجو برای اینکه قیمت چرخ طرح ژله از چرخ های ژله ای ارزان تر هستند از طرح چرخ استفاده میکنند و از آن سو به عنوان چرخ ژله ای از طرح آن در تعمیرات صندلی اداری بهره میبرند تا به سود بیشتری برسند.

اما فرق این دو در چیست؟ چرخ صندلی فلزی این عهده را دارد که برای جا به جایی صندلی در حین کار شما مجبور به بلند شدن ازجای خود نشوید و به راحتی صندلی را به حرکت در بیاورید و از همه مهم تر این است که هنگام حرکت صندلی تمام وزن شما و خود صندلی به دوش چرخ صندلی هست که بهتر است در صندلی از چرخ ژله ای استفاده شود تا چرخ به راحتی و به زودی نشکند و به کرات مجبور نشویم صندلیمان را به تعمیرکاران صندلی اداری بسپاریم.

تعویض چرخ صندلی اداری ژله ای و طرح ژله ای

رفع گیر کردن و روان حرکت کردن چرخ صندلی اداری

اکثر صندلی های اداری شامل چرخ هستند و فقط صندلی های کنفرانس هستند که پایه ثابت دارند چرخ ها به راحتی قابل تعویض هستند که آموزش تعویض چرخ صندلی اداری را به شما عزیزان دادیم اما حالا به سراغ این که چرا چرخ صندلی چرخدار ما به کندی و با گیر حرکت میکند و روان نیست میرویم.

 اگر صندلی شما هم روان به حرکت در نمی آید نشانه ای هست برای تعویض چرخ های قدیمی صندلیتان اما قبل از تصمیم گرفتن به تعویض آن ها مطمئن شود که خاک یا گرد و قبار و پرز فرش و از همه مهم تر مو لای چرخ صندلی اداری شما گیر نکرده باشد.

 اگر با این مشکل روبرو هستید کار شما بسیار آسان است و نیاز به تعویض و یا تعمیر صندلی اداری در محل ندارید و فقط لازم است که مو و یا هر چیزی که به داخل چرخ گیر کرده را دربیاورید و چرخ ها را با اسپری روان کننده و یا روغن روان سازی کنید و از صندلیتان بهره ببرید.

مهم تر از همه شما باید صندلیتان را جایی قرار دهید که سطح کاملا صاف داشته باشد چه روی سنگ و سرامیک و پارکت چون اگر سطح هموار نباشد چرخ ها به راحتی میشکنند و بهتر است صندلیتان را روی فرش یا موکت نذارید چون هم پرز می گیرد و هم باعث فرورفتگی و برجسته شدن فرش می شوند که از دو جا به ما خسارت وارد میشود و دچار دردسر تعمیرات صندلی اداری میشویم.

چرخ صندلی چرخدار و نحوه تعویض آن

هزینه تعویض چرخ صندلی اداری در تهران چقدر است

اگر به دنبال این هستید که صندلی تان را عوض کنید بخاطر اینکه چرخ صندلی اداری موجب نارضایتی شما شده با یک سرچ ساده می توانید به این موضوع دست پیدا کنید که تعمیر صندلی خودتان با این قیمت های صندلی بهتر و صرفه مالی بیشتری برای شما دارد.

با آموزشی که ما در اختیار شما عزیزان قرار دادیم می توانید خودتان چرخ را عوض و اگر برایتان مشکل است میتوانید با نوین فیکس در ارتباط باشید تا از هزینه تعویض چرخ صندلی اداری در محل با خبر و از خدمات ما استفاده کنید.

آیا همه ی چرخ های صندلی اداری یکسان هستند بله شباهت های زیادی بین چرخ های صندلی اداری از نظر طراحی و شکل ظاهری وجود دارد، البته همه چرخ ها یک کار را انجام می دهند و فقط در ویژگی های رنگ، اندازه، تحمل وزن، داشتن ترمز و… با هم تفاوت دارند که در مجموعه ما از با کیفیت ترین چرخ ها برای تعمیرات صندلی اداری استفاده میشود.

نگهداری صحیح از چرخ صندلی چرخدار و فلزی

در ارگان های دولتی و شرکت های خصوصی حضور کارمندان و مدیران خانوم رایج است خانوم ها معمولا موهای بلندی دارند و ریزش مو امری طبیعی است باید به صورت دوره ای صندلی ها را برعکس کنیم و مو، پرز فروش یا موکت و خاک و هر چیزی که لا به لای چرخ ها گیر کرده است جدا کرده و بهتر است با روغن و یا اسپری روان کننده آن را روان سازی کنیم و حتما مطمئن شوید صندلی در جایی قرار دارد که سطح کاملا صاف داشته باشد.

Ali Yousefiha وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما