منوی دسته بندی

کلاهبرداری در تعویض جک صندلی اداری چینی به جای تایوانی

کلاهبرداران جک چینی را به جای تایوانی استفاده می کنند

وجود صندلی های خراب در محیط کار می تواند بسیار آزار دهنده می باشد و تعمیر هر چه سریع تر آن ها به یکی از دغدغه های اصلی افراد تبدیل می شود. اما مسئله ای که در اکثر اوقات وجود دارد این است که برای تعمیر صندلی به کجا اعتماد کنیم و یا اینکه چگونه اطمینان حاصل نمایند که خدماتی که دریافت می کنید دارای قیمت مناسبی است. جک صندلی یکی از مهم ترین بخش های صندلی است که معمولا سریع تر نیاز به تعمیر پیدا می کند و اگر از نوع مرغوب و با کیفیت باشد قطعا طول عمر بیشتری خواهد داشت. اگر می خواهید با تعمیر جک صندلی اداری بیشتر آشنا شوید تا پایان با ما همراه باشید.

جک صندلی اداری تعمیر نمی شود و باید آن را تعویض کرد

جک صندلی اداری

پیش از آنکه به نحوه تعمیر جک صندلی اداری بپردازیم بهتر است که اطلاعاتی در مورد جک صندلی اداری در اختیارتان قرار دهیم. جک صندلی از مهم ترین قطعات در صندلی های اداری و مبلمان منازل است. این قطعه از قسمت پایین به پایه صندلی و از بالا به نشیمن صندلی متصل می شود و وظیفه آن تنظیم ارتفاع و کوتاهی و بلندی صندلی است. در واقع افراد می توانند با استفاده از جک صندلی متناسب با زانوهای خود ارتفاع صندلی را مشخص نمایند. جلک های صندلی دارای انواع و مدل های مختلفی هستند و معمولا درون آن ها قطعه ای به نام جک هیدرولیک وجود دارد. جک های استاندارد دارای طول عمر بیشتری هستند.

انواع جک صندلی موجود در بازار

انواع مختلفی از جک صندلی در بازار موجود هستند که برای تعویض جک صندلی اداری می توان از آن ها استفاده نمود. معمولا اکثر جک ها وارداتی هستند و از جمله رایج ترین آن ها می توان به جک آلمانی، چینی و تایوانی اشاره نمود. جک های آلمانی از گران قیمت ترین و با کیفیت ترین جک های موجود در بازار هستند که خیلی کمیاب می باشند. بعد از آن ها جک های تایوانی در مقایسه با جک های چینی گزینه مناسب تری هستند و اغلب دارای گارانتی یک ساله می باشند. جک های چینی نیز در سه درجه کیفیت 1 و 2 و 3 در بازار ایران عرضه شده اند. جک های صندلی های اداری دارای سایزهای 8،10،12، 22 هستند.

انواع جک صندلی اداری در ابعاد مختلف 8.10.12.21

چگونه متوجه شویم که جک صندلی خراب شده است؟

سوالی که ممکن است در ذهن برخی از کاربران شکل بگیرد این است که چگونه متوجه خرابی جک شویم و برای تعمیر جک صندلی اداری اقدام نماییم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که خرابی جک دارای نشانه هایی است که با توجه به آن ها به راحتی می توان به خرابی جک پی برد. از جمله این نشانه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • اولین و بارز ترین نشانه خرابی جک عدم بالا و پایین شدن صندلی و کار نکردن جک است.
  • در صورتی که جک همانند قبل نرم نباشد و سفت شود به طوری عملیات بالا و پایین رفتن را به خوبی انجام ندهد از دیگر نشانه های خرابی جک است.
  • مناسب نبودن ارتفاع جک صندلی نیز می تواند موجب شود که شما تصمیم به تعویض جک بگیرید. در واقع در مواردی که شما به ارتفاع بیشتری نیاز دارید باید برای خرید جکی با ارتفاع بیشتر اقدام نمایید.
گارانتی تعویض جک صندلی اداری در نوین فیکس

روش تشخیص جک های اصلی از تقلبی

در هنگام تعویض جک صندلی اداری باید دقت نمود که یک جک استاندارد و اصل را تهیه کرد تا طول عمر بیشتری داشته باشد و بلافاصله صندلی نیاز به تعمیر مجدد پیدا نکند. برای این منظور باید بتوان جک های اصلی را از تقلبی تشخیص داد.از جمله روش های تشخیص جک های اصلی از تقلبی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • اولین نکته توجه به جنس فلزی است که در ساخت جک مورد استفاده قرار گرفته است. بنابراین حتما بررسی کنید که در جک چه آلیاژفلزی وجود دارد.
  • بهترین جک جایگزین جکی است که دقیقا مشابه جک اولیه صندلی شما باشد. از این رو بهتر است که در هنگام خرید جک، جک معیوب اولیه را به همراه داشته باشید. معمولا هر یک از جک های موجود در بازاردارای نوشته ای هستند که حاوی اطلاعات ضروری در مورد جک می باشد.
  • برای خرید یک جک استادارد و با ضمانت بهتر است به مراکز خرید و فروشگاه های معتبر ارائه دهنده ملزومات صندلی مراجعه کنید. زیرا این فروشگاه ها معمولا محصولات خود را با گارانتی و همچنین تضمین کیفیت ارائه می دهند، از این رو می توانید از اصل بودن جک صندلی اطمینان حاصل نمایید.
هزینه تعمیر صندلی اداری در تهران

هزینه تعمیرصندلی اداری به چه عواملی بستگی دارد؟

در مواقعی که صندلی شما دچار خرابی شود و به تعمیر نیاز پیدا کند بهتر است که تعمیر آن را به یک نیروی متخصص بسپارید. یکی از مواردی که در هنگام خرابی صندلی مطرح می شود هزینه تعمیر آن است و معمولا افراد می خواهند بدانند که هزینه نهایی تعمیرات چقدر خواهد شد.  این هزینه به عوامل مختلفی و همچنین میزان خرابی صندلی بستگی دارد. ازجمله این موارد می توان به نوع مبل، نوع صندلی، نوع و میزان خرابی مبل و صندلی اداری، تعداد مبل ها و صندلی ها، رویه کوبی مبل و صندلی، میزان عجله ای بودن درخواست شما و … بستگی دارد.

در صورت خرابی جک صندلی قیمت انواع جک صندلی اداری و نوعی که مورد استفاده قرار می گیرد نیز باید در نظر گرفته شود. در صورتی که تعمیرکار از جک های آلمانی استفاده نماید و در محل شما اقدام به تعمیر صندلی نماید قطعا هزینه بیشتری خواهد داشت اما در صورتی که جک های تایوانی یا چینی مورد استفاده قرار بگیرد هزینه تعمیر کاهش خواهد یافت.

برای دریافت بهترین نتیجه ممکن بهتر است که پیش از سپردن کار به نیروی متخصص تعمیر صندلی و مبل نمونه کارهایش را مشاهده نمایید و هزینه پیشنهادی آن را با چند تعمیرکار دیگر مقایسه نمایید تا بتوانید مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایید و در اصرع وقت تعمیر صندلی اداری و تعویض جک را با یک هزینه مقرون به صرفه انجام دهید. لازم به ذکر است که در برخی موارد نیازی به سپردن تعمیر صندلی به افراد متخصص نیست و خود فرد با خرید جک صندلی می تواند به تعویض جک بپردازد و به این ترتیب هزینه های خود را مدیریت کند.

Ali Yousefiha وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما