منوی دسته بندی

تعویض یا تعمیر جک در تعمیرات صندلی اداری

تعویض جک صندلی اداری در محل

صندلی های اداری پس از مدتی ممکن است به مشکل بر بخورند و نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات داشته باشند و اگر هزینه تعمیر آنها از هزینه تعویض کمتر باشد توصیه می شود تا آن را تعمیر کنید.

 یکی از قطعات مهم صندلی های اداری جک صندلی می باشد، چنانچه این قطعه از صندلی خراب شود صندلی شما دیگر کارایی نخواهد داشت و نمیتوانید تنظیم ارتفاع رو برای صندلی داشته باشید.

تنظیم ارتفاع صندلی اداری با جک

اگر در استفاده از صندلی کمی دقت خود را رعایت کنیم شاید هیچ گاه مشکلات شکستگی و یا خرابی جک صندلی برای مان پیش نیاید، برای مثال هنگامی که جک صندلی بالا قرار دارد روی صندلی نپرید ویا به نوک صندلی فشار زیادی وارد نکنید، این کارها باعث می‌شود تا به یک صندلی فشار زیادی وارد کنید و باعث شکستگی جک صندلی شوید، در این صورت شما دیگر نمی توانید صندلی خود را بالا و پایین ببرید.

 برای بالا اوردن جک صندلی روی خود صندلی ننشینید تا جک صندلی متحمل وزن زیادی شود و آسیب ببیند، اما اگر جک صندلی شما خراب شد شما ناگزیر به تعمیر و یا تعویض صندلی خود می باشید که ما به شما تعمیر صندلی را پیشنهاد می کنیم برای تعویض جک صندلی باید به این موضوع توجه داشت که جک صندلی که ما خریداری می‌کنیم اصل است و یا نه، افراد سود جو، جک های تقلبی و بی کیفیت را چندین برابر قیمت جک های اصلی به شما می فروشند که کیفیت خوبی ندارد و پس از مدتی خراب می شوند و همچنین هزینه بسیار زیادی را از شما می گیرد. یکی از بهترین جک های بازار جک های تایوان می باشد در هنگام خرید جک صندلی حتماً به روی صندلی توجه داشته باشید همچنین برای تعمیر صندلی خود از افراد کاربلد کمک بگیرید تا بتوانند به خوبی صندلی شما را تعمیر کنند و صندلی شما نیاز به تعمیر دوباره نداشته باشد.

 شما میتوانید برای خرید جک صندلی یا از تعمیرکار خود بخواهید تا برایتان جک را تهیه کنند و شما هزینه را پرداخت کنید و یا خودتان آن را تهیه کنید برای تهیه جک صندلی دو راه وجود دارد، یا به صورت اینترنتی از فروشگاه ها آنلاین سفارش بدهید مثل نوین فیکس و یا به صورت حضوری مراجعه کنید برای مراجعه حضوری می توانید به مرکز پخش قطعات صندلی در منطقه حسن آباد تهران بروید، این مکان مرکز خرید و فروش قطعات صندلی می باشد و شما می توانید با اطمینان خاطر وسایل مورد نیاز خود را از آنجا تهیه کنید.

تنظیم ارتفاع صندلی به واسطه جک صندلی اداری

شما در هر جا که باشید می توانید یک تعمیرکار صندلی برای تعمیر کردن صندلی اداری تان پیدا کنید یکی از مناطقی در تهران که شما می توانید به راحتی تعمیرکار صندلی خود را پیدا کنید تهرانسر می‌باشد. شما کافیست تنها به تعمیرکارانی که در بخش تعمیرات صندلی اداری در تهرانسر فعالیت می کند مراجعه کنید.

هنگام خرید جک صندلی باید به نکاتی توجه کنید که متناسب با صندلی شما مشخص می‌شود و در اندازه‌های مختلفی تولید می شود. از این اندازه می‌توان به جک های که در صندلی‌های کارمندی و اداری استفاده می‌شوند که به آنها ۱۲ سانتی متر نیز می گویند اشاره کرد و یا صندلی های مدیریتی که جک های ۱۰ سانتی متری در آنها به کار رفته است اشاره کرد. بلند ترین جک ها جکهای ۲۷ سانتیمتر می باشند که فقط برای صندلی های اپن آشپزخانه کار میرود و همچنین صندلی های دندانپزشکی صندلی های کارتر از جنک های ۲۱ سانتی متری استفاده کرده اند.

گاهی ممکن است فکر کنید که جک صندلی شما دچار مشکل شده است اما در واقع گاز موجود در محفظه پیستون که در سیلندر قرار دارد خالی شده و با این اتفاق صندلی شما دیگر به بالا و پایین حرکت نمی کند و نشست می‌ کند. در این مورد نیاز به تعویض جک صندلی ندارید بلکه تنها باید گاز داخل سیلندر صندلی را عوض کنید تا صندلی شما درست شود. تعویض سیلندر مدت زمان بسیار کمی می‌خواهد و نیازی نیست صندلی تان را به تعمیرگاه ببرید می توانید از خدمات تعمیرات صندلی در محل بهره ببرید.

انواع جک صندلی اداری با ارتفاع های مختلف 8.10.12.21.27

 صندلی های اداری طوری طراحی شده اند که در استفاده های طولانی مدت به بدن آسیب نرساند و خستگی بسیار کمی به همراه داشته باشند.

همچنین این صندلی ها با ارگونومی بدن همخوانی دارند و برای استفاده طولانی مدت هستند چنانچه از این صندلی ها به خوبی استفاده کنید در طولانی مدت می توانید از صندلی های خود استفاده کنید و آنها نیاز به تعمیر و یا تعویض نداشته باشند.

تنها با رعایت چند نکته کوچک می توانید به خوبی از صندلی خود محافظت کنید بعضی از این نکات می‌توان به روی صندلی نگذاشتن جسم های سنگین، روی صندلی وارد نکردن فشار اضافه ،  المقدور روی فرش نگذاشتن صندلی، ننشستن روی دسته های صندلی، فشار نیاوردن به پشتی صندلی و وارد نکردن فشار به نوک صندلی.

نکاتی که باعث می شود صندلی اداری عمر بیشتری داشته باشد

هنگامی که شما برای تعمیر صندلی تان اقدام می کنید در اول کار اگر که اطلاعاتی راجع به مشکلات صندلیتان نداشته باشید تعمیرکار سعی می کند با مشاهده کلی متوجه مشکل صندلی شما شود.

تعمیرکار صندلی در مدت زمانی که صندلی شما را تعمیر می کند باید اجزای صندلی را از یکدیگر جدا کند برای این کار صندلی را برعکس می کنند تا به اجزای مختلف صندلی فشار اضافه وارد نشود.

همچنین به این موضوع توجه داشته باشید که چنانچه هزینه تعمیر صندلی اداری تان از هزینه تعویض آن فراتر رود و یا نزدیک شود بهتر است تا صندلی تان را تعویض کنید هزینه برای تعمیر آن ندهید زیرا صندلی نو بسیار بهتر از یک صندلی کار کرده می باشد،  که علاوه بر اینکه نحوه تعمیر صندلی نیز مهم است و باید حتماً توسط افراد کاربلد و حرفه‌ای انجام شود مشکل به طور کامل حل شود.

اگر به کار فنی علاقه مند هستید حتی می توانید جک صندلیتان را خودتان تعویض کنید برای این کار ابتدا باید جک را تهیه کنید و حتما ابزار و تجهیزات لازم را داشته باشید ابزار های لازم برای اینکار چکش پلاستیکی، آچار لوله گیر، پیچ گوشتی و جک جدیدی که می خواهید داخل صندلیتان کار بگذارید هستند. همچنین شما باید  از فیلم های آموزشی این کار استفاده کنید تا بتوانید نحوه صحیح و درست تعویض جک را یاد بگیرید و به درستی جک را تعویض کنید در غیر این صورت وقت و هزینه خود را تلف کرده ایید و صندلیتان بازدهی نخواهد داشت.

با رعایت این نکات به راحتی جک صندلیتان را تعویض کنید و لذت ببرید.

Ali Yousefiha وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما