منوی دسته بندی

آموزش ویدیویی تعویض مکانیزم صندلی اداری با آچار الن

تعویض مکانیزم صندلی اداری در نوین فیکس

تعویض مکانیزم صندلی اداری به نوع مکانیزم صندلی شما بستگی دارد که انواع مکانیزم صندلی اداری را برای شما در این مطلب توضیح میدهیم لطفا تا آخر این مطلب مارو همراهی کنید تا خرید مکانیزم صندلی اداری با کیفیتی داشته باشید و سرتان کلاه نرود و بتوانید از صندلی و به خصوص مکانیزم صندلی خود سال ها بهره ببرید. مکانیزم صندلی اداری مهم ترین قطعه صندلی می باشد چون تمامی وزن صندلی به دوش این قطعه مهم میباشد و کار اصلی مکانیزم نگه داشتن وزن شما برای مدتی است که روی آن مینشینید و از دیگر وظایف این قطعه وصل کردن کلاف صندلی به دیگر قطعات صندلی میباشد.

انواع مکانیزم صندلی اداری و نحوه تعویض آن ها

مکانیزم سایپایی یا کیفیت A معمولا این مکانیزم ها بر روی صندلی های ارزان قیمت نصب میشود، اولین کاری که در تعویض مکانیزم صندلی اداری باید انجام دهید این است که با اسپری روان کننده جایی که جک رفته داخل مکانیزم را اسپری کنید و با کمک چکش آن را در بیاورید در مرحله بعد با آچار 13 پیچ های مکانیزم را در بیاورد.

و مکانیزم جدید را جایگزین کنید و پیچ هایش را با آچار سفت کرده و جک را داخل مکانیزم کرده و پایه صندلی را روی زمین گذاشته و چند بار عملکرد جک را امتحان کنید به همین راحتی تعویض مکانیزم صندلی اداری را انجام دادید.

مکانیزم های تک اهرمه، دو اهرمه، و براکت دار، اتوبوسی به همین صورت تعویض میشود ولی شاید صندلی شما به جای پیچ و مهره از پیچ آلنی استفاده شده باشه که هیچ جای نگرانی نیست چون مراحل تعویض به همین شکل میباشد و فقط شما به جای آچار 13 از آلن استفاده میکنید.

فقط یک نکته که در تعویض مکانیزم بسیار مهم میباشد این است که هنگام باز یا بسته کردن مهره، پیچ به دور خود میپیچد که شما با ابزار ساده ای مثل دم بارک و در صورت نداشتن از انبردست استفاده کنید و از پیچیدن پیچ جلوگیری و مهره را سفت کنید توجه داشته باشید که در آخر کار پیچ تنظیم صندلی اداری را سفت کنید.

انواع مکانیزم صندلی اداری تک اهرمه، دو اهرمه، براکتدار، اتوبوسب

چه برندی برای مکانیزم صندلی بهتره و عمر بیشتری دارد

در بازار برندهای زیاد ایرانی وجود دارد که مکانیزم متفرقه و اصلی تولید و به بازار مبلمان اداری عرضه میکنند که کیفیت و طول عمر های متفاوتی دارند در طی سال های تعمیر صندلی اداری نوین فیکس بهترین برندی که انواع مکانیزم صندلی اداری را تولید میکند برند P.A.S میباشد که طول عمر زیادی نسبت به بقیه مکانیزم های صندلی اداری دارد.

خرید مکانیزم صندلی اداری کار بسیار سختی میباشد چون برندی که معرفی شد افراد سودجو فیک و متفرقه آن را تولید و به بازار روانه کردند که ما پیشنهاد میکنیم برای تعویض مکانیزم صندلی اداری و خرید آن از یک فرد ماهر در این حوزه کمک بگیرید تا به دام کلاهبرداران نیفتید و بتوانید بهترین خرید مکانیزم صندلی اداری را داشته باشد.

در آخر توجه داشته باشید که مکانیزم صندلی اداری را گارانتی نمیکنند چون همان طور که قبلا گفتیم مکانیزم صندلی مهم ترین قطعه صندلی و تحمل وزن شما را به گردن دارد که البته بالا پایین کردن و تنظیم پشتی صندلی نیز به عهده این قطعه میباشد.

کدام مکانیزم برای صندلی اداری بهتر است

چرا وقتی میشینم روی صندلی خودش به صورت خودکار به پایین میرود

این اتفاق شایع در تمامی صندلی ها و انواع مکانیزم های صندلی امکان دارد رخ دهد وقتی  ارتفاع صندلی را به صورت دلخواه تنظیم کردیم و بعد 2 یا 3 ساعت روی آن نشستیم صندلی به صورت خودکار و نمه نمه به پایین می آید باید چه کار کنیم؟ چگونه این مسئاله را حل کنیم که این اتفاق نیافتد.

اگر این اتفاق برای شما افتاده باید بگوییم در خرید مکانیزم صندلی اداری اشتباه کردید چون که اگر از مکانیزم اصلی و اورجینال در صندلی شما استفاده میشد دچار این اتفاق نمی افتادید حالا برای رفع این مشکل، دو امکان وجود دارد که شاید جک صندلی شما گاز خالی کرده که در آموزش تعویض جک به شما توضیح دادیم که شما میتوانید با یک بست شیلنگی ارتفاع را ثابت کنید.

اما اگر از مکانیزم باشد شما میتوانید فشار آوردن به دسته جک این مشکل رو حل کنید به صورتی که با زانو های خود روی صندلی بنشینید و از بالا به پایین به دسته جک فشار وارد کنید فقط توجه داشته باشید این کار برای مکانیزم های سایپایی و صندلی صدفی جوابگو هشتش.

اما همیشه پیشگیری بهتر از تعویض مکانیزم صندلی اداری میباشد و شما رو از خرید مکانیزم صندلی اداری خلاص می کند شما باید به صورت دوره ای حداقا دو بار در هفته جک صندلی را به پایین ترین ارتفاع و بالا ترین ارتفاع ببرید تا هم جک گاز خالی نکند و هم به مکانیزم فشار زیاد وارد نشود.

پایین رفتن خود به خود صندلی اداری

هزینه تعویض مکانیزم صندلی اداری در تهران چقدر است

خرید صندلی اداری تماما به قطعات صندلی بستگی دارد چون صندلی کلا از 8 قطعه ساخته میشود که خرید مکانیزم صندلی اداری از جمله قطعات مهم در خرید صتدلی و تعمیر صندلی اداری میباشد که دقت شما را در خرید میسنجد.

شاید یک صندلی به ظاهر بسیار زیبا و پر زرق و برق باشد و شما دوست داشته باشید آن را بخرید تنها توصیه که ما به شما میتوانیم بکنیم تا بعدا به دردسر تعمیر صندلی اداری دچار نشوید این است که از فروشنده برند و مارک قطعات صندلی را بپرسید اگر فروشنده جوابی بلد نبود بهتر است آن مغازه را ترک کنید اما اگر یک برند نام برد بهتر است در گوگل سرچ کنید تا از اصلی بودن آن قطعه مطمئن شوید.

پیچ تنظیم مکانیزم صندلی اداری برای چیست

این پیچ برای زمانی است که شما زیاد از اهرم پشتی صندلی استفاده میکنید اگر شما هم بعد از یکی دو ساعت صندلیتون رو به حالت پشت میبرید و از آن لذت میبرد باید این پیچ رو به صورت دوره ای در جهت عقربه های ساعت سفت کنید و اگر خیلی این حالت برایتان سفت هستش پیچ تنظیم صندلی اداری را خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید و در جایگاه دلخواه ثابت کنید و بهترین عملکرد را از این اهرم و پیچ بگیرید.

Ali Yousefiha وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما