منوی دسته بندی

آموزش ویدیویی تعویض چرم و رویه صندلی اداری در کارگاه

تعویض چرم صندلی اداری در نوین فیکس

تعمیر روکش صندلی اداری یا رویه صندلی اداری باید در کارگاه و با ابزار های مورد نیاز برای تعویض روکش صندلی ادری انجام پذیرد از نکات قابل توجه برای تعویض روکش صندلی اداری جنس چرم مورد استفاده برای تعویض روکش و رویه صندلی اداری می باشد و در قیمت تعویض روکش صندلی اداری تاثیرگذار هست چون قیمت های متفاوتی برای برند ها و مارک های چرم صندلی اداری می باشد که هر کدام در قیمت نهایی قیمت تعویض روکش اثر می گذارد و از قیمت مهم تر دوام و طول عمر این چرم بر روی صندلی شما می باشد.

چگونه چرم صندلی اداری را تعویض کنیم و به چه ابزاری نیاز داریم

در ابتدای آموزش تعویض روکش صندلی اداری باید بدانید شما به یک کارگاه با استوپ و منگنه کوب و کمپرسور نیاز دارید تا بتوانید تعویض روکش صندلی اداری را انجام دهید در ابتدا صندلی که برای تعویض روکش به ما مراجعه کرده را بر عکس کرده و مکانیزم و جک و پایه را از آن در می آوریم که در آموزش های قبلی مرحله به مرحله توضیح داده شده.

در این مرحله باید صندلی را بشکافیم یعنی تمامی منگنه هایی که سازنده صندلی، صندلی را رویه کوبی کرده در بیاوریم با استفاده از بشکاف یا میتوانید با پیچ گوشتی این کار را انجام دهید پس از شکافتن منگنه ها شما به کلاف صندلی و فوم و اسفنج صندلی می رسید که پس از جدا کردن فوم صندلی از کلاف صندلی کار شروع میشود.

در اینجا شما باید فوم یا اسفنج صندلی را تقویت کنید که فرورفتگی و نشستی که فوم کرده است را جبران کنید و از قبل مدل و الگو و مدل دوخت صندلی اداری رو به خیاط داده تا خیاط با الگو مدل صندلی رویه صندلی را آماده و برای مرحله رویه کوبی به شما تحویل دهد و شما بتوانید رویه کوبی را شروع کنید.

بعد از تحویل گرفتن رویه جدید از خیاط باید رویه کوبی را شروع کنیم اما به چه صورت؟ باید فوم صندلی را روی کلاف صندلی گذاشته و بعد رویه را مثل لباس بر تن کلاف و فوم کنیم و شروع کرده با استوپ دور تا دور صندلی را منگنه کوبی کرده و صندلی را آماده تحویل به مشتری کرده.

مردی در حال تعویض روکش صندلی اداری

قیمت تعویض روکش صندلی اداری در سایز های مختلف

قیمت روکش صندلی اداری نسبت به سایز و دوخت مورد نیاز صندلی شما محاسبه می شود چرا که هرچه سایز صندلی اداری شما بزرگتر باشد یا صندلی شما به خیاطی بیشتری نیاز داشته باشد قیمت بیشتری برای تعویض روکش صندلی اداری باید پرداخت کنید.

صندلی ها در سایز های سایپایی، کارمندی، کارشناسی، پشت بلند و مدیریتی دسته بندی می شوند که سایپایی کوچکترین صندلی ها مثل صندلی صدفی و… میباشد که معمولا این سایز و بعضی از کارمندی و کارشناسی ها دوخت ندارند و فقط نسبت به ابعادشان که چرم و پارچه میبرند باید پول پرداخت کرد.

اما صندلی های کارمندی و کارشناسی که دوخت دارند معمولا هزینه کمتری باید برای دوختشان داد زیرا در این سایز های صندلی از دوخت کمتری استفاده می شود مگر در صندلی های خاصی که دوخت زیادی دارند و شما باید برای دوخت رویه صندلی پول بیشتری پرداخت کنید تا تعویض روکش صندلی اداری انجام شود.

و صندلی های مدیریتی که ابعاد و دوخت های کاملا متفاوتی نسبت به هم دارند که قیمت گذاری دقیقی نمی شود برایش انجام داد زیرا نسبت به ابعاد چرم مورد نظر شما که از چه برند و کیفیتی استفاده شود تا زمانی که خیاط برای دوخت رویه صندلی اداری شما می گذارد متفاوت می باشد.

ابعاد مختلف صندلی و تعویض روکش در ابعاد مختلف

آیا بهتر نیست صندلی اداری تازه خریداری کنم تا هزیته تعویض روکش بدهم

آیا تا به حال متوجه شده اید که صندلی اداری شما در حال فرسودگی است؟ آیا گاهی اوقات می خواهید ظاهر نابسامان صندلی را اصلاح کنید و ظاهری تازه به آن بدهید؟ پس میدانید، تنظیم یک محیط مناسب برای کار بسیار مهم است. و یک راه حل آسان وجود دارد. روکش های صندلی اداری به شما کمک می کند تا دوام و زیبایی صندلی خود را افزایش دهید، بنابراین نیازی به خرید مجدد صندلی گران قیمت نیست. روکش های زیادی در بازار وجود دارد، اما همه آنها از نظر سبک، دوام و تناسب با نیازهای شما مطابقت ندارند.

برخی از افراد ممکن است به سادگی صندلی خود را با یک صندلی کاملاً جدید تعویض کنند، این می تواند گزینه ای پرهزینه باشد، به خصوص اگر صندلی شما هنوز به خوبی کار می کند و قطعات صندلی اداری شما مثل جک، مکانیزم و… گزینه دیگر این است که روی یکی از بهترین روکش های صندلی اداری سرمایه گذاری کنید و به همراه روزانه خود یعنی صندلی روح تازه ای ببخشید. در حالی که فرسودگی صندلی اداری برخی از دلایل اصلی تعویض صندلی و استفاده نکردن از روکش صندلی اداری است، استفاده از صندلی اداری خودتان مزایای بیشتری نسبت به آنچه که تصور می کنید وجود دارد.

صندلی اداری ارگونومیک به تعمیر صندلی اداری کمتر نیاز پیدا می کند

صرف نظر از اینکه هزینه تعویض روکش صندلی 250 هزار تومان باشد، 500 هزار تومان یا یک میلیون تومان باشد، اگر صندلی اداری به درستی تعمیر صندلی نشده باشد، هیچ سودی برای شما ندارد. وقت گذاشتن برای تنظیم آن برای بدن و نوع کاری که انجام می دهید یک ضرورت است. یک صندلی خوب به شما امکان می‌دهد ارتفاع، عمق صندلی، تکیه‌گاه‌ها و تکیه‌گاه را روی بدن خود تنظیم کنید تا بدون توجه به نشستنتان راحت باشید. اما همیشه مشخص نیست که چگونه از این گزینه ها برای راحتی و ارگونومی استفاده کنید.

ممکن است مجبور شوید برخی از این تنظیمات را در طول زمان تغییر دهید زیرا سلیقه شخصی شما برای چیزهایی که راحت است ممکن است با عادت کردن به تنظیمات صندلی تغییر کند. اما این مراحل اولیه حداقل باید در مورد ارگونومی شما را شروع کند. بخشی از دلیل داشتن یک صندلی زیبا، قابل تنظیم و بادوام این است که می توانید آن را در طول روز به راحتی تنظیم کنید. هنگام جابجایی برای انجام کار هایی مثل پرینت و… از تغییر تنظیمات خودداری کنید.

اگر از صندلی های خوب و سطح بالا می باشد قطعاً کیفیت بالاتری نسبت به مدل معمولی و متفرقه دارند که با مواد درجه یک‌تر، قاب‌های محکم‌تر و طیف وسیع‌تری از تنظیمات ارگونومیک ساخته شده‌اند، یک صندلی ارزان همچنان می‌تواند به کمر و گردن شما آسیب بزنند. اگر خرید هوشمندانه ای انجام دهید صندلی مناسب است. در بیشتر موارد، تنها چیزی که نیاز دارید تا صندلی ارزان خود را ارگونومیک کنید چند بالشتک ارزان قیمت برای ایجاد یک موقعیت صندلی راحت‌تر و حمایت‌کننده‌تر است و میتواند حالت نشستن شما را روی صندلی بهتر کند.

Ali Yousefiha وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما